CADOPET PAPATYA SU PINARI 2,5 LT - 220 VOLT

Renk seçenekleri: Mavi-Füme

Beklemiş ve tozlanmış suyu içmek istemeyen evcil hayvanların susuz kalmaları sebebiyle böbrek rahatsızlıkları meydana gelmektedir. Özellikle kısırlaştırlımış kediler için taze ve bol içmeleri çok önemlidir. Kedi ve küçük ırk köpekler için üretilmiş olan CaDo Pet® Su Pınarı; evcil hayvanların temiz, berrak ve serin suya olan ihtiyaçlarını gidermektedir.

Kullanım Talimatı

- CaDoPet Su Pınarı 2.5 Litre, kullanıma hazır olarak paketlenmistir. Kolay kurulum ve kullanım için talimatlar ile kurulum semasını inceleyiniz.

- Ürünü paketinden çıkararak düz bir zemine koyunuz. Su pompasının yerine oturdugundan emin olunuz.

- Su Haznesi Kapagını kapatınız ve su filtresini yerlestiriniz. Su tablasını takınız. Selale çiçegi yerine takınız. Su filtresi, suyun geçisi sırasında, su içerisinde zararlı olabilecek maddeleri (toz, kir, kıl, tüy vb.) tutacak; su filtresi içerisinde bulunan karbon ve reçine ise sudaki agır metaller, kireç vb. etkilerini minimize edecektir.

- Su haznesine 2,5 litreyi geçmeyecek kadar su ekleyiniz.

- Güç fisini takarak pompa düzenli çalısana kadar bekleyiniz. USB olan modeli almıs iseniz 5V çıkıs veren bir adaptöre usb soketini takarak kullanabilirsiniz.

- Su haznesinden su eksildikçe yeterli miktarda su ekleyerek ilave ediniz. Su seviyesini su haznesinden takip ediniz.

- Su filtresini maksimum 8 hafta içerisinde periyodik olarak degistiriniz.

Bakım Talimatı

- CaDoPet Su Pınarı 2.5 Litre Su pınarı kullanıma baglı olarak belirli dönemlerde düzenli olarak temizlenmelidir. Su pompası çıkarılarak pervaneye takılan tortu vb. maddeleri temizleyerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Pompanın sesli çalısması durumunda, rotorun ortasına 1 damla bitkisel yag damlatarak yerine takabilirsiniz. Ses sorununuz çözülecektir.

Uyarılar

- Su pompası kablosu üzerinde herhangi kesik, ezik vb. olması durumunda çalıstırmayınız.

- Temizlik esnasında su pompasını çalıstırmayınız. - Su seviyesini periyodik olarak kontrol ediniz.

- Su haznesi içerisinde su olmadan çalıstırmayınız.

Please contact for export process and your questions on whatsapp with us

Chat on WhatsApp

Login / Giriş