ATLANTİK TANGANYİKA CİCHLİD GRANULAT 3000 GR KOVA BALIK YEMİ

  • ATLANTİK TANGANYİKA CİCHLİD GRANULAT 3000 GR KOVA BALIK YEMİ

Tanganyika Fish


Süs Balıkları İçin Tam Yem

Bu son derece lezzetli ve bitkisel bazlı ekstrude yem, Tanganyika gölünün bitkisel beslenen Cichlid türü akvaryum balıkları için özel formüle edilmiştir. Balığınızın sağlıklı ve hızlı büyümesi ve maksimum renk gelişimi için yüksek protein, DHA ve karotenoid madde içerikli algler, doğal renk kaynağı olarak ise kabuklu unu, spirulina ve chlorella içermektedir. Sindirilebilirliği yüksek özel BİTKİ bazlı hammaddeleri sayesinde balıklarınız tarafından iştahla tüketilerek suda kirlilik oluşturmaz ve iyi su kalitesi sağlar. İçeriğindeki sebze özleri ve C vitamini ile balıkların bağışıklık ve sindirim sistemini destekler.


İçerik

Tahıllar, bitkisel protein kaynakları, soya proteini, bitkisel yağlar, balık yağı, yumuşakçalar ve kabuklular (krill unu, gammarus unu, kalamar unu), algler (schizochytrium sp., cholerella sp., spirulina sp.), sebzeler (sarımsak), vitamin premiksi, mineral premiksi, küf önleyici, kolin klorit, carophyl pink.


Kullanım Talimatı

Kullanım Talimatı: Günde 2-3 kez, balıkların kısa sürede tüketebileceği miktarda verilmesi yeterlidir.Aşırı beslemeden kaçınılmalıdır.


Besin Değerleri

Protein 42%

Yağ 7%

Lif 3%

Nem 7%

Kül 6%

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu
  • STOK KODU
    ATL033
  • MİN. SİPARİŞ
    1 ADET

Fiyat için Bayi Girişi Gerekli!